Adrasan’ın Eşsiz Doğasında Kamp Yapma Fırsatı Sizlerle
Adrasan’ın Eşsiz Doğasında Kamp Yapma Fırsatı Sizlerle

Adrasan’ın Eşsiz Doğasında Kamp Yapma Fırsatı Sizlerle

Adrasan kamp yeri hizmetimizle, Adrasan’ın eşsiz doğasıyla sizleri buluşturmayı, he zaman hatırlayabileceğiniz bir kamp sürecini geçirebilmenizi hedefliyoruz. Kamp yeri hizmetimizde hem aileler için hem de arkadaş gurupları için ideal kiralık çadır bölümlerini sunuyoruz.

Şehrin Stresinden Uzak Lokasyonda Kamp İmkanı

Adrasan çadır kamp yerleri arasında dikkat çeken kampımızda, doğal güzellikler ile iç içe bir alanda sizleri ağırlıyoruz. Tarihi ve turistik dokuyu hissedebileceğiniz, oksijen deposu serin bir ormanda güne gözlerinizi açacağınız kampımız, şehrin tüm stresinden uzaklaşabilmenizi sağlar. Kap alanımızda denizin, güneşin, doğanın keyfini çıkarabilir, eğlenceli aktiviteleri, piknik, mangal gibi etkinlikleri aileniz ve arkadaşlarınızla gerçekleştirebilirsiniz. Bu etkinlikler için çadır konaklama alanından ayrı bir yerde sunduğumuz bölümde keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Kapımızın lokasyonu itibari ile Olympos, Çıralı gibi alanlara ise ayrıca ziyaret gerçekleştirmek istediğiniz de rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ardından kampımıza geri dönerek eğlenceye kaldığınız yeren devam edebilirsiniz.

Temel İhtiyaçlar İçin Şehir Merkezine Ulaşımı Gerektirmeyen Kamp Hizmeti

Adrasan kamp alanı olarak, kamp yaparken temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz noktaları sizler için sunuyoruz. Temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sürekli olarak şehir merkezine ulaşım yapma zahmetinin önüne geçerek, doğa tatiliniz daha konforlu bir şekilde geçirebilmenizi sağlıyoruz. Kamp alanımızda, sıcak su kullanımını, kadın ve erkekler için ayrı duş alanlarını ve WC noktalarını sunuyoruz.

Ek olarak uzun süreli çadır alanı kiralama ve uzun bir dönemde kamp yapma hedefiniz varda, bulaşık ve çamaşır yıkma noktalarımızdan da şehre gitmeden yararlanabilirsiniz. Sizin için uzun dönemli kampa en uygun olan gölgelik ve ağaçların altında yer alan çadır konumlandırma alanlarımızdan tercih yapabilirsiniz. Kamp süresinde fotoğraflarınız paylaşmak, iş maillerinizi kontrol etmek, çadırınızda film izlemek için internet bağlantı imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Büfe noktamızdan ise belirli yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlıyoruz. Tüm imkanları sizlere kamp alanımız sınırları dahilinde sunmaya çalışarak, tatiliniz daha keyifli, zahmetsiz bir hale dönüştürüyoruz.

Çadır Çevresinde Işıklandırmadan Yararlanma İmkanı

Kampımızda tercih etmeniz halinde çadırlarınızın çevresinde kullanabileceğiniz aydınlatma sistemlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetimiz kapsamında bu detayı sunarak akşam vakitlerinde aileniz ve çocuklarınız ile daha keyifli vakit geçirebilmenizi sağlıyoruz. Çadırınızın önünde kuracağınız bir masada aileniz ile oyunlar oynayabilir ve karanlıkta vakit geçirme gibi bir sorunu kapımızda yaşamak zorunda kalmazsınız.

Güvenli Koşullarda Doğada Kamp Yapma Keyfi

Adrasan çadır kurulacak yerler bakımından doğa içi içe ortamların bulunduğu bir beldedir. Doğal güzellikler ile buluşarak kamp yaptığımız bir alanda ise güvenlik koşulları açısından da belirli hizmetlerden yararlanabilmeniz gerekir. Biz hem çadırlarınızın ve eşyalarınızın hem de sizlerin güvenliğinizi sağlamak amacıyla, misafirlerimiz harici kişileri kamp alanımıza almama konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Sizleri rahatsız etmeyecek şekilde kamp alanımızda konumlandırdığımız güvenlik kameralarımız ile gerekli takipleri gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

 

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!