Adrasan ve Çevre Koyları Keşfedeceğiniz Keyifli Bir Tekne Turuna Hazır Olun!
Adrasan ve Çevre Koyları Keşfedeceğiniz Keyifli Bir Tekne Turuna Hazır Olun!

Adrasan ve Çevre Koyları Keşfedeceğiniz Keyifli Bir Tekne Turuna Hazır Olun!

Adrasan tekne turu hizmetimizle tatilinize hareket katabilir ve Adrasan’ın keşfedilmemiş, ulaşılmaz bölgelerine bir de denizin ortasından bakabilirsiniz. Akdeniz’in berrak suyunda yüzebilir, Torosların çam ormanlarının kokusunu içinize çekebilir, sualtındaki canlıları keşfedebilir ve sevdiklerinizle kahkaha dolu sohbetler eşliğinde Akdeniz’in eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Adrasan tekne kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Sevdiklerinizle beraber rahat rahat dolaşabileceğiniz ve tatil beklentilerinizi karşılayabileceğiniz bir günü teknemizde geçirebilirsiniz. Özel tekne turumuzla büyük bir memnuniyetle sizi ve sevdiklerinizi ağırlayarak Adrasan’ın en güzel koylarını size gezdirmemiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sadece Sizin Belirlediğiniz İnsanlarla Adrasan’da Özel Tekne Turu Yapın!

Tanımadığınız kalabalık bir grupla Adrasan ve çevre koyları keşfetmek yerine bu deneyimi beraber yaşamak istediğiniz insanlarla turlarımıza katılabilirsiniz. Özel tekne turlarımızda sevdiklerinizle Adrasan ve çevresindeki koy ve adaları dolaşabilirsiniz. Adrasan tekne turları ile Akdeniz’in keşfedilmemiş koylarında sevdiklerinizle beraber anı niteliğinde fotoğraflar çekilebilir ve o günü unutulmaz hale getirebilirsiniz. Organizasyonumuzda yemek ve ikramların olduğu saatlerde teknemizin giriş kısmına sevdiklerinizle beraber bir sofra kurabilir, çam kokusu ve deniz esintisi eşliğinde lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.

Adrasan Özel Tekne Turunda Pırıl Pırıl Denizin ve Kumsalın Tadını Çıkartın!

Çam ormanları manzarası eşliğinde Adrasan tekne gezisi ile denizin tadını çıkartabilirsiniz. Farklı rota seçeneklerimiz arasından o günkü planınıza göre en uygununu seçerek Adrasan’ın tarihi ve doğal güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Akseki, Sazak, Ceneviz ve Korsan koylarında yüzme molası verebilir ve korunaklı koylarda hava şartlarına aldırmadan rahatlıkla denize girebilirsiniz. Ayrıca ada plajı ve Aşk Mağarası gibi bölgelerin olduğu rotaları seçerek Adrasan ve çevresini tam anlamıyla keşfedebilirsiniz. Koy ve adalarda kumsalın tadını çıkartabilir ve bir günlük tekne turumuzla kendinizi uzun süredir tatildeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Adrasan Özel Tekne Turunda Sevdiklerinizle Aktiviteler Yapın!

Ailenizle veya arkadaşlarınızla çıktığınız Adrasan özel tekne turumuzda sıkılmadan vakit geçirebilir ve etrafı keşfedebilirsiniz. Balık tutmakla ilgileniyorsanız balık avı yapabilir, su sporları ile ilgileniyorsanız yüzme molası verildiğinde sevdiklerinizle su aktiviteleri yapabilir veya teknemizde vakit geçirebilirsiniz. Teknemizin dinlenme bölümünde sevdiklerinizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Güneşlenme bölümünde istediğiniz bronzluğa ulaşabilir ve Akdeniz’in berrak denizini izlerken teknemizde sizin seçeceğiniz müzikler eşliğinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Adrasan’ın En Güzel Koylarını Uygun Fiyatlarla Gezin!

Hem teknemizde hem de Adrasan ve çevre koylarda farklı etkinlikler yapabileceğiniz, eğlenebileceğiniz ve bütün yılın yorgunluğunu atabileceğiniz tekne turumuza uygun fiyatlarla katılabilirsiniz. Ailenizden veya arkadaşlarınızdan oluşan bir grup ile Adrasan kiralık tekne hizmetimizden yararlanabilir ve bütçenizi aşmadan seçtiğiniz rota baz alınarak Adrasan’ın en güzel koylarını gezebilirsiniz. Yemeği, üstünüzü değiştireceğiniz alanı, nerede duş alacağınızı düşünmenize gerek kalmadan tam donanımlı teknemizde bütün bir gününüzü tam da planladığınız gibi cazip fiyatlarla geçirebilirsiniz.

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!