Adrasan Özel Tekne Turuyla Mavi Sular Sizi Alıp Götürürken Doğal ve Tarihi Cennetleri Keşfedin!
Adrasan Özel Tekne Turuyla Mavi Sular Sizi Alıp Götürürken Doğal ve Tarihi Cennetleri Keşfedin!

Adrasan Özel Tekne Turuyla Mavi Sular Sizi Alıp Götürürken Doğal ve Tarihi Cennetleri Keşfedin!

Adrasan tekne turu hizmetimizle Torosların çam ormanlarının bittiği, Akdeniz’in keşfedilmemiş berrak denizinin başladığı noktada keyifli vakit geçirebilirsiniz. Adrasan gibi doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi ile de öne çıkan bir cennette sevdiklerinizle kendinizi daha dingin ve mutlu hissedeceğiniz bir tatil planlayabilirsiniz. Adrasan kiralık tekne hizmetimizden yararlanarak farklı lezzetler tattığınız, farklı koylarda yüzme molası verdiğiniz, sevdiklerinizle deniz manzarası eşliğinde sohbetlere daldığınız saatler geçirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek Adrasan çevresindeki en güzel koylarda eğleneceğiniz, dinleneceğiniz ekonomik bir tatil yaşayabilirsiniz.

Adrasan Özel Tekne Turuyla Sevdiklerinizle Beraber Özel Anlarınızı Renklendirin!

Arkadaşlarınız veya ailenizle özel bir etkinlik düzenlemek istediğinizde, bir araya gelişlerinizi Adrasan özel tekne turlarımız ile ömür boyu hatırlayacağınız hatıralara dönüştürebilirsiniz. Adrasan ve çevre koylarda yüzerek, müzik eşliğinde dans ederek ve tadı damağınızda kalacak yemekler ile sevdiklerinizle bir sofrada buluşarak gününüzü renklendirebilirsiniz. Kendi grubunuzu oluşturarak beraber olmaktan zevk aldığınız insanlarla Adrasan’ı keşfettiğiniz keyifli bir yaz gününü özel tekne turumuzla deneyimleyebilirsiniz. Muhteşem manzaralara karşı teknemizde dinlenirken sevdiklerinizle de beraber yapmaktan keyif aldığınız aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.

Denizin ve Güneşin Tadını Adrasan Özel Tekne Turuyla Çıkartın!

Teknemizle yapacağınız özel turda farklı koylarda yüzmek için mola verebilirsiniz. Akdeniz’in berrak denizinde yüzerek stres atabilir veya bu süreyi ilgilendiğiniz su sporunu yaparak da değerlendirebilirsiniz. Akdeniz’in sıcak sularında ferahlarken tatil moduna geçebilir ve tur arkadaşlarınızla keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Adrasan tekne turları ile tam denizin ortasında, denizin çam kokusu ile birleştiği noktada güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Teknemizin güneşlenme bölümünde bütün bir yılın yorgunluğunu atabilir ve sizin için en ideal güneşlenme saatinde bronzlaşmaya başlayabilirsiniz.

Her Türlü İhtiyacınıza Yönelik Ekipmana Sahip Teknemizle Mavi Sulara Açılın!

Teknemizde nasıl vakit geçireceğinizi düşünmenize gerek kalmadan bütün ihtiyaçlarınıza yönelik ekipmanlarla beraber mavi sulara açılabilirsiniz. Teknenin üst katında güneşi en iyi alan alanda teknemizdeki diğer arkadaşlarınıza mani olmadan güneşlenebilirsiniz. Teknemizin giriş kısmında Akdeniz esintisi taşıyan ve sevdiğiniz yemeklerle donatılmış bir sofra kurabilirsiniz. Denizden çıktığınızda özel duşumuzla üzerinizde deniz tuzunun kurumasının önüne geçebilirsiniz. Rahatça kıyafet değiştirebileceğiniz soyunma kabinimiz, dinlenebileceğiniz dinlenme bölümlerimiz ile denizin ortasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin yanınızda olduğunu görürsünüz. Adrasan tekne kiralama hizmetimizle mavi sulara tam donanımlı şekilde açılabilir ve özel tekne turumuzla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Adrasan Özel Tekne Turuyla Tatilinizi Renklendirin!

Keşfedilmemiş bir güzelliğe sahip Adrasan ve çevre koylara özel tekne turlarımızla beraber sevdiklerinizle gidebilir ve renkli bir tatil günü geçirebilirsiniz. Suluada, Korsan, Sazak ve Ceneviz Koylarını keşfedebilirsiniz. Akdeniz’in kirletilmemiş denizinde Adrasan tekne gezisi programımızla istediğiniz güzergahı seçebilir ve yeni yerler gördüğünüz bir günü en eğlenceli hali ile yaşayabilirsiniz.

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!